![Salospir](/wp-content/themes/yootheme/cache/1d/salospir-1-1d2b6f6f.png)
Το SALOSPIR® έρχεται στην Ελλάδα
Η UNI-PHARMA φέρνει το SALOSPIR®, το πρώτο προϊόν ακετυλοσαλικυλικού οξέος που κυκλοφόρησε στην Ευρώπη σε μορφή δισκίων με εντεροδιαλυτή επικάλυψη, σε δοσολογικές μορφές που κυμαίνονται από 80-1.000 mg.
Η UNI-PHARMA φέρνει το SALOSPIR®, το πρώτο προϊόν ακετυλοσαλικυλικού οξέος που κυκλοφόρησε στην Ευρώπη σε μορφή δισκίων με εντεροδιαλυτή επικάλυψη, σε δοσολογικές μορφές που κυμαίνονται από 80-1.000 mg.